Potrzebujesz maty do akupresury, aby spać jak dzieckoAkupresura może pomóc Ci się zrelaksować i lepiej spać. Ale jak? Akupresura opiera się na zasadzie, że w naszym ciele istnieją punkty, które po uciśnięciu mogą uwolnić stres i napięcie. Mata do akupresury stymuluje te punkty nacisku, aby promować relaks i wyzwalać uwalnianie endorfin - tych poprawiających samopoczucie substancji chemicznych w mózgu. Dobrej jakości mata do akupresury wykonana jest z naturalnego lateksu o dużej gęstości punktów akupunkturowych na całej powierzchni. Powinna mieć również wymiary około 160 x 200 cm dla optymalnej skuteczności. Maty te są łatwe w użyciu. Wystarczy się na niej położyć i znaleźć wygodną pozycję. Umieszczenie poduszki pod głową może być wygodniejsze, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania na plecach lub brzuchu.

Jak używać maty akupresurowej, by lepiej spać

Jeśli jesteś zestresowany lub śpisz słabo, twój poziom serotoniny jest prawdopodobnie niski. Akupresura może pomóc naturalnie zwiększyć poziom serotoniny. Może również promować lepszy sen. Dobrej jakości mata do akupresury jest wykonana z naturalnego lateksu z dużą gęstością akupunktów na całej powierzchni. Powinna mieć również około 160 x 200 cm dla optymalnej skuteczności. Maty te są łatwe w użyciu. Wystarczy się na niej położyć i znaleźć wygodną pozycję. Umieszczenie poduszki pod głową może być wygodniejsze, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania na plecach lub brzuchu. Może być również konieczne dostosowanie jej pozycji, jeśli nie osiągniesz pożądanych rezultatów po użyciu jej przez tydzień lub tak.

Poprzez zwiększenie poziomu serotoniny i melatoniny

Maty te są łatwe w użyciu. Wystarczy się na niej położyć i znaleźć wygodną pozycję. Umieszczenie poduszki pod głową może być wygodniejsze, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania na plecach lub brzuchu. Może być również konieczne dostosowanie jej pozycji, jeśli nie osiągniesz pożądanych rezultatów po użyciu jej przez tydzień lub tak. Akupresura może pomóc Ci się zrelaksować i lepiej spać. Ale w jaki sposób? Akupresura opiera się na zasadzie, że w naszym ciele znajdują się punkty, odpowiedzialne na kondycje naszego zdrowia. Mata do akupresury stymuluje te punkty nacisku, aby promować relaks i wyzwalać uwalnianie endorfin - poprawiających nastrój substancji chemicznych w mózgu.

Aby delikatnie masować ciało

Dobrej jakości mata do akupresury wykonana jest z naturalnego lateksu o dużej gęstości punktów akupunktowych na całej powierzchni. Powinna też mieć wymiary około 160 x 200 cm dla optymalnej skuteczności. Maty te są łatwe w użyciu. Wystarczy się na niej położyć i znaleźć wygodną pozycję. Umieszczenie poduszki pod głową może być wygodniejsze, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania na plecach lub brzuchu. Może być również konieczne dostosowanie jej pozycji, jeśli po użyciu jej przez tydzień lub dłużej nie osiągniesz pożądanych rezultatów. Maty akupresurowe delikatnie masują plecy, szyję i ramiona, aby zwiększyć krążenie i złagodzić napięcie mięśni. Mogą również pomóc w redukcji stresu, poprawić sen i promować lepszy przepływ krwi do mózgu. Maty te są również doskonałe do łagodzenia bólów głowy, zwłaszcza napięciowych.

Poprzez delikatne naciskanie kluczowych akupunktów na ciele

Dobrej jakości mata do akupresury wykonana jest z naturalnego lateksu o dużej gęstości akupunktów na całej powierzchni. Powinna też mieć wymiary około 160 x 200 cm dla optymalnej skuteczności. Maty te są łatwe w użyciu. Wystarczy się na niej położyć i znaleźć wygodną pozycję. Umieszczenie poduszki pod głową może być wygodniejsze, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania na plecach lub brzuchu. Może być również konieczne dostosowanie jej pozycji, jeśli po użyciu jej przez tydzień lub dłużej nie osiągniesz pożądanych rezultatów. Maty akupresurowe delikatnie masują plecy, szyję i ramiona, aby zwiększyć krążenie i złagodzić napięcie mięśni. Mogą również pomóc w redukcji stresu, poprawić sen i promować lepszy przepływ krwi do mózgu.

Zastosowanie

Dobrej jakości mata akupresurowa wykonana jest z naturalnego lateksu z dużą gęstością akupunktów na całej powierzchni. Powinna też mieć wymiary około 160 x 200 cm dla optymalnej skuteczności. Maty te są łatwe w użyciu. Wystarczy się na niej położyć i znaleźć wygodną pozycję. Umieszczenie poduszki pod głową może być wygodniejsze, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania na plecach lub brzuchu. Może być również konieczne dostosowanie jej pozycji, jeśli po użyciu jej przez tydzień lub dłużej nie osiągniesz pożądanych rezultatów. Maty akupresurowe delikatnie masują plecy, szyję i ramiona, aby zwiększyć krążenie i złagodzić napięcie mięśni. Mogą również pomóc zmniejszyć stres, poprawić sen i promować lepszy przepływ krwi do mózgu. Maty te są również doskonałe do łagodzenia bólów głowy, zwłaszcza napięciowych.